Eskişehir Termal Otel / Aile Hamamı

Eskişehirin en güzel merkezi konumunda bulunan termal hamamı ve Aile Hamamı ile size ve ailenize bütün yılın vücudunuzda oluşturduğu stresten ve yorgunluktan uzaklaştırmak için.

Lidya park termal otel kaplıcaları hayalinizdeki kaplıcaların çok ötesinde sizlere olanaklar sunmakta ve burada geçireceğiniz her anınızı bir rüyaya dönüştürmektedir.

Lidya park termal otel sizlere 2 farklı termal aile hamamı seçenekleri sunuyor. İç Anadolu Bölgesi’nin parlayan yıldızı ve Turizmin yeni gözdesi Eskişehir‘ de sizlere birçok alternatif seçenekler sunmaktadır. Yılın her anı neredeyse tam doluluk oranı ile hizmet veren termal aile hamamı keyfini çıkartmak isterseniz sizde günübirlik olarak rahatlamak istiyorsanız, kesinlikle önceden rezervasyon yaptırmanız gereklidir..

AİLE BANYOLARIMIZI BAY BAYAN KULLANIMINDA EŞ DURUMU ARANMAKTADIR

Tesisimizde iki farklı aile banyolarımız vardır.

Lidya park termal otel ve Aile hamamları sizlere yaz kış kesintisiz hizmet sunmaktadır. Aile Hamamı termal kaplıcalarının fiyatları ise hemen her ailenin bütçesine uygun olmakla birlikte doluluk oranına göre de değişiklik gösterebilmektedir. En uygun fiyat kampanyaları sayesinde şifalı sulardan istifade edebilir ve birçok sağlık sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Birinci seçenek; yaklaşık 4-5 metrekarelik bir havuz, tek kurna ve içinde 1 adet dinlenme yatağı olan, giyinme soyunma odası bulunmaktadır

2 kişiden sonraki her yetişkin için, 7-12 yaş çocuklar ve öğrenciler için  fiyat farkı uygulanır. 0-6 yaş arası 1 çocuk ücretsizdir.
Aile havuzlarımız 09:00-23:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Özellikle hafta sonu gelmeyi düşünüyorsanız önceden rezervasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır.
Aile banyoları girişinde kimlik sorgulanır, eş olma şartımız vardır.

Konaklama müşterilerimize Aile hamamı indirimlidir fiyatlarımıza kahvaltı çay kahve dahildir. Diğer konaklama seçenekleri için otelimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

İkinci seçenek;  Yaklaşık 6-7 metrekarelik bir havuz, sauna, çift kurna ve içinde 2 adet dinlenme yatağı olan, giyinme soyunma odası saunalı ve Buhar odalı olarak da kullanabilirsiniz.

2 kişiden sonraki her yetişkin için, 7-12 yaş çocuklar ve öğrenciler için fiyat farkı uygulanır. 0-6 yaş arası 1 çocuk ücretsizdir.

Aile havuzlarımız 09:00-23:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Özellikle hafta sonu gelmeyi düşünüyorsanız önceden rezervasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Aile banyoları girişinde kimlik sorgulanır, eş olma şartımız vardır.

Konaklama Müşterilerimize Aile Hamamı indirimli olup fiyatlarımıza kahvaltı ve Türk Hamamı kullanımı dahildir. Diğer konaklama seçenekleri için otelimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Aile Hamamı ve Sauna Keyfini Çıkarın

Eskişehir Lidya Park Termal Otel ‘ in bünyesinde bulunan 2 değişik konsept özel aile banyoları siz değerli misafirlerimize günübirlik olarak da hizmet vermektedir. Özel aile banyolarının içerisinde 2 nci seçeneğinde sauna ve dinlenme alanı bulunmaktadır. Özel aile banyolarını ailenizle kullanabilir hoşça vakit geçirip şifalı sulardan sağlık bulabilirsiniz…

Termal banyolarımız her yeni müşteri girişinde hijyenik olarak temizlenip termal banyo suyu tamamen yenilenmektedir!!!

Lidya Park Termal Otel Sauna Hizmetleri

Otelimizden ayrıldığınızda , evinizdeki rahatlığı ve huzuru aratmayacak konukseverliğimizin dışında şifalı sularımızın etkisiyle kendinizi daha dinç ve sağlıklı hissedeceksiniz. ve sonra yeniden gelmek için gün sayacaksınız
Lidya Park Termal Otel Keyfini her zaman hatırlayacaksınız

Aile Odası ve Banyosu