Eskişehir Termal Otel

Lidya Park

Eskişehir Otelleri arasında en çok tercih edilen merkezi konumda bulunan Termal havuzlu, Aile Banyonu Otel dir

Eskişehir Termal Otel Lidya Park Odalarımız

Lidya park Termal otelimizde 15 çalışanımızla 46 değişik oda ile hizmet vermekteyiz.

Odalarımızda Televizyon, buzdolabı, wifi bulunmaktadır Odalarımız konsept olarak teraslı ve balkonludur..
Türk Hamamı ve Aile hamamları dahil her kata asansör bulunmaktadır

Odalarımızda termal su, Termal küvet, ve banyo bulunmaktadır.

Eskişehir Termal Otel Lidya Park Aile Hamamı ile sizlere sağlık dolu bir gün yaşamanızı sağlamaktadır, Ailenize özel termal havuzlu bölümlerimiz ile sizlere uygun fiyatlarda hizmet sağlamaktayız.

Eskişehir Termal Otel Lidya Park Aile Hamamı

Gelin Hamam Paketimiz 10- 20 veya 30 kişilik olup, Gelin hamamı kullanım süresi 3 saattir. Hamamımızda sauna, büyük göbek taşı, havuz kullanım alanınıza dahildir. Hamam suyu termal sudur. Gelin hamamı konseptine uygun süsleme yapılır.

Gelin Hanımın Misafirleri için şampuan, terlik, peştemal, hamam taşı, havlu işletmemiz tarafından temin edilir.

Gelin hanıma kese ve masaj ikramımızdır.

Eskişehir Termal Otel Lidya Park Türk Hamamı

Türk Hamamımızda Bulunan Göbek Taşında Rahatlayarak kese ve köpük masajınızı yaptırabilirsiniz.
Göbek taşı, sıcak bir mermer platform olması sayesinde kasların rahatlamasına yardımcı olur. Hamam ziyaretinde rahatlamak amacıyla bu platform üzerine uzanabilir ve birkaç dakika boyunca vücudunuzu dinlendirebilirsiniz.

Eskişehir Termal Otel Lidya Park Gelin Hamamı, Lidya Park termal otel olarak Gelin hamamını gelinin güzel ve eğlenceli bir gün geçirmesi için havuz, göbek taşı hamam güzel bir şekilde süslenerek hazırlanır. 3 Saat Boyunca müzik defler eşliğinde eğlenceli bir zaman geçirilir

Eskişehir Termal Otel Lidya Park Gelin Hamamı

Bize Lidya Park termal otel olarak Gelin hamamını gelinin güzel ve eğlenceli bir gün geçirmesi için havuz, göbek taşı hamam güzel bir şekilde süslenerek hazırlanır. 3 Saat Boyunca müzik defler eşliğinde eğlenceli bir zaman geçirilir

Gelin hamamı Bölümünde Özel süsleme , Geline Özel Kese, Köpük, Masaj ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Sauna

Lidya Park Termal Otelimizde bulunan termal hamam ve konaklama’nın yanı sıra sizlere Türk Hamamı, Sauna ve Buhar odası hizmetimiz ile de hizmet sağlamaktayız..
Buhar ile yapılan sauna, vücudu nezle, grip veya bronşit gibi bağışıklık sistemini baz alan hastalıklara karşı koruma altına alır

Oto Park

Lidya Park Termal Otelimizde konaklayan müşterilerimiz için araçlarını güvenle park edebilecekleri otopark hizmetimiz kesintisiz olarak hizmet vermektedir.